- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC zware draaibanken
- ›
- CNC zware draaibanken CASER
- ›
- CNC zware draaibanken CASER 750x6200 CNC
CNC zware draaibank CASER 750x6200 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 6200 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 1500 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 1100 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil | 67.1 kW |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 10 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| OSAI CNC CONTROL | |













































