- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Doos kolomboormachines
- ›
- Doos kolomboormachines ALZMETALL
- ›
- Doos kolomboormachines ALZMETALL AB 4 HST
Doos kolomboormachine ALZMETALL AB 4 HST
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 40 mm |
| Maximum reizen spindel | 190 mm |
| Throat diepte (afstand van de spindel-as van het frame) | 325 mm |
| Aantal voedingen van de spindel | 4 pcs |
| Aantal spindels | 1 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 50 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1280 1/min |
| Kracht van de spilaandrijving | 3 kW |
| Totaal vermogen vraag | 3.5 kW |
| Gewicht van de machine | 0.85 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Riemoverbrenging van de spilaandrijving | |
| Automatische beweging van de pen | |
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Verlichting | |
| CE-verklaring | |










































