- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Draaien en frezen centra
- ›
- Draaien en frezen centra MAZAK
- ›
- Draaien en frezen centra MAZAK Integrex e-410 H-II x 3000
Draaien en frezen centrum MAZAK Integrex e-410 H-II x 3000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 15069 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 3060 mm |
| Maximale draaidiameter | 610 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 80 pcs |
| Lengte van de draaibank | 4458 mm |
| Breedte van de draaibank | 8265 mm |
| Hoogte van de draaibank | 2950 mm |
| Gewicht van de draaibank | 20.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol Matrix | |











































