- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Draaien en frezen centra
- ›
- Draaien en frezen centra WFL-MILLTURN
- ›
- Draaien en frezen centra WFL-MILLTURN M 120 x 3000
Draaien en frezen centrum WFL-MILLTURN M 120 x 3000
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra WFL-MILLTURN › |
| Fabrikant | WFL-MILLTURN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1987 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 3000 mm |
| Maximale draaidiameter | 1230 mm |
| Maximale boorlengte in de X-as | 920 mm |
| Maximaal vermogen van de hoofdspil (draaien) | 60 kW |
| Diameter van het draaien spilboring | 165 mm |
| Minimum toerental van de hoofdspil | 6 1/min |
| Maximale toerental van de hoofdspil | 1600 1/min |
| Maximaal vermogen van de freesspindel | 55 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 108 pcs |
| Maximale boorlengte in de Y-as | 650 mm |
| Maximale toerental van de aangedreven gereedschap | 3200 1/min |
| Lengte van de draaibank | 15700 mm |
| Breedte van de draaibank | 6400 mm |
| Hoogte van de draaibank | 4000 mm |
| Gewicht van de draaibank | 39 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D | |
| Chip transporter | |
| Y-as | |















































