- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- Draaien en frezen centra
- ›
- Draaien en frezen centra WFL-MILLTURN
- ›
- Draaien en frezen centra WFL-MILLTURN M100
Draaien en frezen centrum WFL-MILLTURN M100
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra WFL-MILLTURN › |
| Fabrikant | WFL-MILLTURN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximumstuurhoek lengte (Z-as) | 5000 mm |
| Maximale draaidiameter | 1000 mm |
| Totaal vermogen vraag | 63 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| USB-aansluiting | |
| Chip transporter | |














































