- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen 0632 AIDA JAPAN
- ›
- Excenterpersen 0632 AIDA JAPAN NC1-150(2)
Excenterpers 0632 AIDA JAPAN NC1-150(2)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 0632 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 150 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 650 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 50 1/min |
| Minimale lengte van de schuif beroerte | 200 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)







































