- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen FPA Warszawa-Włochy
- ›
- Excenterpersen FPA Warszawa-Włochy PMS 100 E
Excenterpers FPA Warszawa-Włochy PMS 100 E
| Categorie | Mechanische persen FPA Warszawa-Włochy › |
| Fabrikant | FPA Warszawa-Włochy › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Throat diepte (afstand van het frame naar de schuif-as) | 310 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (automatische werk) | 60 1/min |
| Minimale lengte van de schuif beroerte | 10 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 110 mm |
| Vermogensbehoefte | 7.5 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| Centrale smering | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |












































