- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen WALSH
- ›
- Excenterpersen WALSH MODEL 55
Excenterpers WALSH MODEL 55
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1965 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 49.9 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 819.2 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 469.9 mm |
| Throat diepte (afstand van het frame naar de schuif-as) | 235 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 150 1/min |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 101.6 mm |
| Aanpassing van de schuifregelaar | 63.5 mm |
| Maximale afstand tussen de tafel en de schuifregelaar (op de onderste stand van de schuif) | 254 mm |
| Machine hoogte | 2971.8 mm |
| Machine lengte | 1625.6 mm |
| Machine breedte | 1930.4 mm |
| Gewicht van de machine | 3.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Pneumatische ejector | |
| Pneumatische koppeling | |









































