Geconfronteerd draaibank WEILER LZ 330
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1960 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 140819 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 800 mm |
| Maximale draaidiameter | 330 mm |
| Spindel boring | 38 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 24 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2800 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| Snelwisselbeitelhouder | |











































