- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines GIDDINGS LEWIS
- ›
- Horizontale boormachines GIDDINGS LEWIS 70 A-D5-T
Horizontale boormachine GIDDINGS LEWIS 70 A-D5-T
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Michigan |
| Bouwjaar | 1966 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 127 mm |
| Lengte van de werktafel | 3048 mm |
| Breedte van de werktafel | 1524 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 18.7 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 7.5 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 975 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2743.2 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1828.8 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1524 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 50.8 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 50.8 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 50.8 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |









































