- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines LUCAS
- ›
- Horizontale boormachines LUCAS 41 B 1817
Horizontale boormachine LUCAS 41 B 1817
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1958 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 101.6 mm |
| Lengte van de werktafel | 1879.6 mm |
| Breedte van de werktafel | 1066.8 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11.2 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 13 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1524 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1828.8 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |












































