- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen
- ›
- Hydraulische guillotinescharen EHT
- ›
- Hydraulische guillotinescharen EHT ECOCUT-I 10-31
Hydraulische guillotineschaar EHT ECOCUT-I 10-31
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| regio | Київська область |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 3050 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 10 mm |
| Maximum snijhoek | 4 st |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
| Machine hoogte | 2000 mm |
| Machine lengte | 4023 mm |
| Machine breedte | 2220 mm |
| Gewicht van de machine | 6.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Voetpedaal | |
| CE-verklaring | |





















































