Hydraulische kantpers КузЛитМаш И1330
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Oekraïne |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Vermogensbehoefte | 15.9 kW |
| Machine hoogte | 2935 mm |
| Machine lengte | 3000 mm |
| Machine breedte | 1820 mm |
| Gewicht van de machine | 9.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































