Kaliberboor IXION PC 2-8 BT 23 AUSTG
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1994 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 020321 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 28 mm |
| Lengte van de werktafel | 240 mm |
| Breedte van de werktafel | 800 mm |
| Throat diepte (afstand van de spindel-as van het frame) | 260 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 470 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 200 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| NC-besturing | |











































