- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines HUSKY
- ›
- Kunststof spuitgietmachines HUSKY Q 1350 RS 115/95
Kunststof spuitgietmachine HUSKY Q 1350 RS 115/95
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 1376.6 t |
| Injectie capaciteit | 3544 cm3 |
| Injectie gewicht | 3189 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 2360 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 2010 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 1700 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 1350 mm |
| Kracht van de uitworp | 29.1 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 300 mm |
| Schroefdiameter | 95 mm |
| Maximale inspuitdruk | 223 MPa |
Uitrusting | |
|---|---|
| Robot voor afgewerkte onderdelen | |
| Vibroisolators | |











































