- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI KM 150 - 1000 C1
Kunststof spuitgietmachine KRAUSS MAFFEI KM 150 - 1000 C1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 153 t |
| Injectie capaciteit | 523 cm3 |
| Injectie gewicht | 476 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 780 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 790 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 500 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 500 mm |
| Kracht van de uitworp | 2.2 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 150 mm |
| Schroefdiameter | 55 mm |
| Maximale inspuitdruk | 190.4 MPa |
| Pompvermogen | 30 kW |
| Olietank | 345 l |
| Machine lengte | 5100 mm |
| Machine breedte | 1600 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 1.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC 4 | |
| CNC-besturing | |
| Vibroisolators | |









































