- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI
- ›
- Kunststof spuitgietmachines KRAUSS MAFFEI KM 800 - 5700 MC
Kunststof spuitgietmachine KRAUSS MAFFEI KM 800 - 5700 MC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Klemkracht | 815.8 t |
| Injectie capaciteit | 2956 cm3 |
| Injectie gewicht | 2690 g |
| Hoogte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1610 mm |
| Breedte van de plaat voor het monteren van de matrijs | 1250 mm |
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 1120 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 1000 mm |
| Kracht van de uitworp | 23 t |
| Lengte van de uitworp beroerte | 250 mm |
| Schroefdiameter | 95 mm |
| Maximale inspuitdruk | 174.2 MPa |
| Pompvermogen | 110 kW |
| Olietank | 3450 l |
| Machine lengte | 12000 mm |
| Machine breedte | 2900 mm |
| Machine hoogte | 2550 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 50 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC 3-F | |
| CNC-besturing | |
| Vibroisolators | |











































