- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen
- ›
- Mechanische guillotinescharen CINCINNATI
- ›
- Mechanische guillotinescharen CINCINNATI 2506
Mechanische guillotineschaar CINCINNATI 2506
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| regio | Loire |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 2006 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 12.7 mm |
| Keeldiepte | 660 mm |
| Maximum achteraanslag afstand | 900 mm |
| Hoogte van de werktafel | 800 mm |
| Afstand tussen frames | 1900 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 3000 mm |
| Machine breedte | 2260 mm |
| Gewicht van de machine | 10 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































