- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken ZPS
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken ZPS AN 6/25
Multi-spindel automatische draaibank ZPS AN 6/25
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 1975 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal spindels | 6 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 18 kW |
| Machine lengte | 3470 mm |
| Machine breedte | 1500 mm |
| Machine hoogte | 2100 mm |
| Gewicht van de machine | 7.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































