- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken ZPS
- ›
- Multi-spindel automatische draaibanken ZPS MORI-SAY 620AC
Multi-spindel automatische draaibank ZPS MORI-SAY 620AC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 3645 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 200 mm |
| Maximale diameter van de gedraaide bar | 20 mm |
| Aantal spindels | 6 pcs |
| Kracht van de spindel | 9 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 6500 1/min |
| Maximale boordiepte | 28 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































