- UniMachines
- ›
- Guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen HANSEMATIC
- ›
- NC hydraulische guillotinescharen HANSEMATIC HSS 2550
NC hydraulische guillotineschaar HANSEMATIC HSS 2550
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale zaaglengte | 2550 mm |
| Maximale snijdikte van het plaatwerk | 5 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 1500 mm |
| Machine lengte | 3180 mm |
| Machine breedte | 1600 mm |
| Gewicht van de machine | 4.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































