- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines EUROMAC
- ›
- Ponsmachines EUROMAC STX Flex 12 1250/30-2500
Ponsmachine EUROMAC STX Flex 12 1250/30-2500
| Nettoprijs | 115995 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | Ponsmachines EUROMAC › |
| Fabrikant | EUROMAC › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2019 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 30 t |
| Maximale boorlengte X-as | 2500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 1300 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 180 kg |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 460 1/min |
| Maximum markering snelheid (aantal slagen per minuut) | 2000 1/min |
| Maximum diameter van het gereedschap | 85 mm |
| Maximale slag van de bovenste gereedschap | 31 mm |
| Maximumaanvoer met gelijktijdige werking van de X-en Y-as aandrijving | 80 m/min |
| Olietank | 135 l |
| Machine lengte | 4850 mm |
| Machine breedte | 3630 mm |
| Gewicht van de machine | 9.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Multitool | |
| Gereedschapmagazijn in torentje | |
| Slijpmachine voor het slijpen van gereedschap | |
























































