- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines met laser
- ›
- Ponsmachines met laser TRUMPF
- ›
- Ponsmachines met laser TRUMPF Trumatic 600L
Ponsmachine met laser TRUMPF Trumatic 600L
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximum druk voor het ponsen | 22.4 t |
| Maximale laservermogen | 2.4 kW |
| Maximale plaatdikte (lasersnijden) | 8 mm |
| Tafel lengte (X) | 2500 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Machine hoogte | 2500 mm |
| Machine lengte | 8000 mm |
| Machine breedte | 7000 mm |
| Gewicht van de machine | 16 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































