Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 22.4 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 8 mm |
| Tafel lengte (X) | 3000 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































