Ponsmachine TRUMPF TRUMATIC 3000 R
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adres | Tuřanka 104 |
| City | Brno |
| Postcode | 62700 |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Land | Tsjechische Republiek |
| Telefoon | +420 778547838 |
| Categorie | Ponsmachines TRUMPF › |
| Fabrikant | TRUMPF › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 241859 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 18 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Tafel lengte (X) | 3070 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1660 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 22 pcs |
| Machine hoogte | 2230 mm |
| Machine lengte | 7600 mm |
| Machine breedte | 6700 mm |
| Gewicht van de machine | 14.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































