Ponsmachine TRUMPF TRUMATIC 500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 22.4 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Tafel lengte (X) | 2500 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 2500 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 1250 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 5200 mm |
| Machine breedte | 5200 mm |
| Gewicht van de machine | 11.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |





















































