- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Ponsmachines TRUMPF
- ›
- Ponsmachines TRUMPF TruPunch 3000 (S06)
Ponsmachine TRUMPF TruPunch 3000 (S06)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5714 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 18.4 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6.4 mm |
| Tafel lengte (X) | 2500 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 150 kg |
| Maximum ponsen snelheid (aantal slagen per minuut) | 800 1/min |
| Maximum markering snelheid (aantal slagen per minuut) | 1000 1/min |
| Aantal instrumenten in het magazine | 18 pcs |
| Gereedschapwisseltijd (van tijdschrift) | 0.5 s |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 6548 mm |
| Machine breedte | 6285 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)







































