- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines CSEPEL
- ›
- Radiaal boormachines CSEPEL RFH 75/1750
Radiaal boormachine CSEPEL RFH 75/1750
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Leicestershire |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de arm | 1981 mm |
| Maximaal werkbereik (maximale afstand van de spindel-as van de kolom) | 1600 mm |
| Maximale afstand van de as naar de basis | 1626 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 19 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1900 1/min |
| Lengte van de basis | 2045 mm |
| Breedte van de basis | 1105 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Machine hoogte | 3510 mm |
| Machine lengte | 3100 mm |
| Machine breedte | 1370 mm |
| Gewicht van de machine | 7.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |















































