- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines H. CEGIELSKI
- ›
- Radiaal boormachines H. CEGIELSKI WR 50/2
Radiaal boormachine H. CEGIELSKI WR 50/2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1978 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 69.9 mm |
| Maximale boordiameter in lichte metalen | 54 mm |
| Maximum reizen spindel | 349.3 mm |
| Lengte van de arm | 1930.4 mm |
| Minimale afstand van de as neus naar de basis | 666.8 mm |
| Maximale afstand van de as naar de basis | 1797.1 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 30 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1700 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| Verlichting | |










































