- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Radiaal boormachines
- ›
- Radiaal boormachines HCP
- ›
- Radiaal boormachines HCP WRA 40/1,25
Radiaal boormachine HCP WRA 40/1,25
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Milano |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale boordiameter in staal | 40 mm |
| Maximale boordiameter in lichte metalen | 50 mm |
| Lengte van de arm | 1220 mm |
| Aantal draaisnelheden van de spil | 15 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 20 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2500 1/min |
| Kracht van de spilaandrijving | 4 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| Box tafel (kubieke tafel) | |









































