- UniMachines
- ›
- Ponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines
- ›
- Revolverponsmachines NISSHINBO
- ›
- Revolverponsmachines NISSHINBO HTP-1000 CNC
Revolverponsmachine NISSHINBO HTP-1000 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 22 t |
| Maximale dikte van het plaatwerk | 6 mm |
| Tafel lengte (X) | 1000 mm |
| Tafel breedte (Y) | 1250 mm |
| Aantal instrumenten in het torentje | 24 pcs |
| Aantal geïndexeerde stations in het torentje | 2 pcs |
| Nauwkeurigheid van de positionering | 0.02 mm |
| Totaal vermogen vraag | 24 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |



















































