- UniMachines
- ›
- Compressoren
- ›
- Schroefcompressoren
- ›
- Schroefcompressoren INGERSOLL RAND
- ›
- Schroefcompressoren INGERSOLL RAND SSR-EP 100
Schroefcompressor INGERSOLL RAND SSR-EP 100
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Werkdruk | 0.861845 MPa |
| Totaal vermogen | 74.6 kW |
| Machine hoogte | 1397 mm |
| Machine breedte | 2717.8 mm |
| Machine lengte | 1676.4 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































