- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines AGIE CHARMILLES
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines AGIE CHARMILLES FORM 200
Sinker elektrische ontlading machine AGIE CHARMILLES FORM 200
| Categorie | Elektrische ontlading machines AGIE CHARMILLES › |
| Fabrikant | AGIE CHARMILLES › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 4917 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximale boorlengte X-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 250 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 300 mm |
| Maximale werkstukken lengte (X) | 710 mm |
| Maximaal werkstukken gewicht (Z) | 275 mm |
| Maximum werkstukken breedte (Y) | 470 mm |
| Tafel maximale belasting | 500 kg |
| Totaal vermogen vraag | 9.6 kW |
| Gewicht van de machine | 2.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |






























































