- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES TECHNOLOGIES
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines CHARMILLES TECHNOLOGIES Roboform 31
Sinker elektrische ontlading machine CHARMILLES TECHNOLOGIES Roboform 31
| Categorie | Elektrische ontlading machines CHARMILLES TECHNOLOGIES › |
| Fabrikant | CHARMILLES TECHNOLOGIES › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 500 mm |
| Breedte snijtafel | 400 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 350 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 250 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 300 mm |
| Machine hoogte | 1550 mm |
| Machine lengte | 2050 mm |
| Machine breedte | 1800 mm |
| Gewicht van de machine | 2.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































