- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines HANSEN
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines HANSEN 450 EROTOP
Sinker elektrische ontlading machine HANSEN 450 EROTOP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de tafel | 450 mm |
| Breedte snijtafel | 350 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 300 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 200 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 280 mm |
| Tafel maximale belasting | 500 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































