- UniMachines
- ›
- Elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines MAKINO
- ›
- Sinker elektrische ontlading machines MAKINO EDNC 30 F
Sinker elektrische ontlading machine MAKINO EDNC 30 F
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 010225 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Lengte van de tafel | 500 mm |
| Breedte snijtafel | 350 mm |
| Maximale boorlengte X-as | 300 mm |
| Maximale boorlengte Y-as | 250 mm |
| Maximale boorlengte Z-as | 250 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7 kW |
| Gewicht van de machine | 4.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Makino Makino | |
| CNC-besturing | |
| Elektrode tijdschrift | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |









































