- UniMachines
- ›
- Spuitgietmachines
- ›
- Spuitgieten machines
- ›
- Spuitgieten machines Idra
- ›
- Spuitgieten machines Idra OL320/ST
Spuitgieten machine Idra OL320/ST
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Bergamo |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Afstand tussen de kolommen (horizontaal) | 570 mm |
| Afstand tussen de kolommen (verticaal) | 570 mm |
| Totaal vermogen vraag | 22 kW |
| Machine lengte | 2588 mm |
| Machine breedte | 5940 mm |
| Machine hoogte | 1905 mm |
| Gewicht van de spuitgietmachine | 13.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































