- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines BRIDGEPORT
- ›
- Toolroom freesmachines BRIDGEPORT SERIES 1
Toolroom freesmachine BRIDGEPORT Series 1
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Bergamo |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1065 mm |
| Breedte van de werktafel | 230 mm |
| Minimum toerental van de verticale as, | 50 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3750 1/min |
| Reisduur X-as (hand-feed) | 675 mm |
| Reisduur Y-as (hand-feed) | 305 mm |
| Reisduur Z-as (hand-feed) | 405 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |















































