- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines MAHO
- ›
- Toolroom freesmachines MAHO MH 600 E
Toolroom freesmachine MAHO MH 600 E
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 740 mm |
| Breedte van de werktafel | 450 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 200 kg |
| Maximale toerental van de verticale as, | 5000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 450 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 450 mm |
| Totaal vermogen vraag | 8 kW |
| Machine hoogte | 2450 mm |
| Machine lengte | 3175 mm |
| Machine breedte | 1900 mm |
| Gewicht van de machine | 2.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

















































