- UniMachines
- ›
- Freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines
- ›
- Toolroom freesmachines MAHO
- ›
- Toolroom freesmachines MAHO MH-C 900
Toolroom freesmachine MAHO MH-C 900
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Bulgarije |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 700 mm |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1600 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































