- UniMachines
- ›
- Plaatwerk lijnen
- ›
- Dwarse snijlijnen
- ›
- Dwarse snijlijnen JULIUS
- ›
- Dwarse snijlijnen JULIUS JULIUS
Transversale snijlijn JULIUS JULIUS
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale dikte van de snede plaatwerk (Normaal Staal) | 2.5 mm |
| Minimale dikte van het plaatwerk | 0.5 mm |
| Maximaal gewicht van de metalen spoel | 5000 kg |
| Minimale breedte van de metalen plaat | 56 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































