- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken ALPIN
- ›
- Universele draaibanken ALPIN 200 x 1000
Universele draaibank ALPIN 200 x 1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Brescia |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 400 mm |
| Spindel boring | 75 mm |
| Totaal vermogen vraag | 7.5 kW |
| Gewicht van de draaibank | 1.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |









































