- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken AMERICAN
- ›
- Universele draaibanken AMERICAN 25x312
Universele draaibank AMERICAN 25x312
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1953 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 6858 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 812.8 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 482.6 mm |
| Spindel boring | 69.9 mm |
| Kracht van de spindel | 29.8 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 6 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 600 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| 3-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Kegeldraaien attachment | |
| 4-weg beitelhouder | |
| Inch schroefdraad | |
| Koelsysteem | |
















































