- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken COLCHESTER
- ›
- Universele draaibanken COLCHESTER MASCOT 1600
Universele draaibank COLCHESTER MASCOT 1600
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 2000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 440 mm |
| Kracht van de spindel | 7.4 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 20 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1600 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 9 kW |
| Gewicht van de draaibank | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Geharde geleidingen | |
| 3-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Het schakelen voor de draden | |
| Vibroisolators | |
| Koelsysteem | |












































