- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Heidenreich Harbeck
- ›
- Universele draaibanken Heidenreich Harbeck 18 RO
Universele draaibank Heidenreich Harbeck 18 RO
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1970 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1000 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 19 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2000 1/min |
| Lengte van de draaibank | 3100 mm |
| Breedte van de draaibank | 1000 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1300 mm |
| Gewicht van de draaibank | 1.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| 4-klauwplaat | |












































