- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken MONARCH
- ›
- Universele draaibanken MONARCH 612
Universele draaibank MONARCH 612
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1973 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1371.6 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 431.8 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 254 mm |
| Spindel boring | 50.8 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 12 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1500 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| 3-klauwplaat | |
| Kegeldraaien attachment | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |













































