- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken NILES
- ›
- Universele draaibanken NILES DLZ 800 IV L
Universele draaibank NILES DLZ 800 IV L
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| regio | Bas-Rhin |
| Bouwjaar | 1974 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 4000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 800 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 480 mm |
| Spindel boring | 72 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 9 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 900 1/min |
| Maximale lengte-voeding (Z-as) | 83.3 mm/s |
| Totaal vermogen vraag | 22 kW |
| Gewicht van de draaibank | 7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| 4-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Koelsysteem | |














































