- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken PINACHO
- ›
- Universele draaibanken PINACHO SC 200x1000
Universele draaibank PINACHO SC 200x1000
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Małopolskie |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Garantie laars |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Bij ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | T010101 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 2000 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 402 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 245 mm |
| Draaidiameter in kloof | 560 mm |
| Spindel boring | 42 mm |
| Kracht van de spindel | 4 kW |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 3 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1800 1/min |
| Lengte van de draaibank | 2390 mm |
| Breedte van de draaibank | 910 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Digitale uitlezingen | |
| Geharde geleidingen | |
| Verwijderbare kloof | |
| Ijlgang | |
| 3-klauwplaat | |
| Steady rust | |
| Volger rust | |
| Metrische schroefdraad | |
| Inch schroefdraad | |
| Koelsysteem | |
















































