- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Stanko
- ›
- Universele draaibanken Stanko 1 M 63 B
Universele draaibank Stanko 1 M 63 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| regio | Loire |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 1500 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 700 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 360 mm |
| Spindel boring | 80 mm |
| Nummer van de rotatiesnelheid van de spindel | 3 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1250 1/min |
| Losse kop ganzenveer diameter | 200 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |











































