- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Universele draaibanken
- ›
- Universele draaibanken Stanko
- ›
- Universele draaibanken Stanko 16 K 20
Universele draaibank Stanko 16 K 20
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1983 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1082-11229 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 710 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 430 mm |
| Draaidiameter over support (max) | 220 mm |
| Spindel boring | 52 mm |
| Minimale toerental van de spindel | 12.5 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1600 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 10 kW |
| Lengte van de draaibank | 2500 mm |
| Breedte van de draaibank | 1200 mm |
| Hoogte van de draaibank | 1500 mm |
| Gewicht van de draaibank | 2.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| Snelwisselbeitelhouder | |
| Koelsysteem | |














































